Bitget App
Daha ağıllı ticarət edin
kriptovalyuta alınBazarlarTicarətFyuçersEarnSquareDaha çox
Sport.Fun Qiymət
Sport.Fun qiymət

Sport.Fun qiymətFUN

Siyahıya salınmışdır
al
$0.02165USD
+4.76%1D
-nin qiyməti Sport.Fun (FUN) içində United States Dollar edir $0.02165 USD.
Sport.Fun/USD canlı qiymət qrafiki (FUN/USD)
Ən son yenilənmə tarixi 2026-08-02 22:54:44(UTC+0)

Sport.Fun üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili

Sport.Fun üzrə bazar icmalı

Sport.Fun (FUN) üzrə hazırkı qiymət $0.02165, 24 saatlıq dəyişiklik isə +4.76% təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən $3,853,003.92, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $620,406.94 təşkil edir.

Sport.Fun Əsas Nəticələr

Real vaxt rejimində qrafik analizinə əsasən, mövcud texniki strukturdan çıxış edərək Sport.Fun (FUN) qiyməti üçün əsas dəstək səviyyəsi hazırda $0.003150-dir, əsas müqavimət səviyyəsi isə $0.004200-də yerləşir. Əgər Sport.Fun qiyməti bu diapazondan kənara çıxarsa, yeni bir trendlə nəticələnə bilər. Ümumilikdə, bazar hazırda Konsolidasiya və Akkumulyasiya mərhələsindədir; Sport.Fun qiymətinin volatilliyi əsasən texniki zonaların daxilində cəmlənib.

Texniki Göstəricilər

RSI: Hazırda 48; bu, bazar impulsunun Neytral olduğunu göstərir—həm boğalar, həm də ayılar nəzarəti qəti şəkildə ələ ala bilmir.
MACD: Siqnal Neytral-Bağışal (Yanverən); histoqram sıfır xəttinin yaxınlığında tərəddüd edir və aydın istiqamətli impulsun olmadığını düşündürür.
MA: Qısa müddətli təzyiq; qiymət hazırda 20 günlük Hərəkətli Orta xəttindən bir qədər aşağıda ticarət edir, lakin 200 günlük Hərəkətli Orta xəttinin üstündə qalır. Bu da qısa müddətli trendlə bağlı çətinliklər olsa da, uzunmüddətli struktur bütövlüyünün qorunduğunu göstərir.

Bazarın Fəal Qüvvələri

Sport.Fun-un hazırkı qiyməti və bazar şəraiti əsasən aşağıdakı amillərdən təsirlənir:
Ekosistem Fəallığı: Sport.Fun platformasında və idmana bağlı utilitar funksiyalarda iştirakın artması tokenə dair üzvi tələbi artırır.
Sektor Rotasiyası: Kripto bazarında kapital "Sports and Fan Token" sektoruna axdıqca, FUN yenilənmiş spekulyativ maraqdan faydalanır.
Lıkvidlik Dərinliyi: Əsas ticarət cütlərində likvidliyin yaxşılaşması slippage-i azaldır və daha böyük fərdi treyderləri cəlb edir.

Ticarət Siqnalları

Mövcud texniki struktur və bazar impulsuna əsasən analitiklər aşağıdakı istinad ticarət strategiyalarını təqdim edir:

Potensial Alış Zonası

• Əgər Sport.Fun qiyməti $0.003150-yə yaxınlaşır və geri dönüş siqnalı göstərirsə, qısa müddətli alış imkanı formalaşa bilər.
• Əgər Sport.Fun qiyməti $0.004200-dən yuxarı qırılır və ticarət həcmi artırsa, bu yeni yüksəliş trendini təsdiqləyə bilər.

Risk Ssenarisi

• Əgər Sport.Fun qiyməti $0.003000-dən aşağı düşərsə, bazar qısa müddətli düzəliş mərhələsinə keçə və ya daha dərin dəstək səviyyələrini yoxlaya bilər.

Alış Strategiyası

Mövcud bazar strukturu nəzərə alınaraq analitiklər aşağıdakı istinad strategiyalarını təqdim edir:

Konservativ İnvestorlar

• Sport.Fun qiymətinin $0.003150 dəstək səviyyəsinə geri çəkilməsini gözləyib mərhələli şəkildə almaq.
• Və ya Sport.Fun qiymətinin trendi izləmədən əvvəl $0.004200 müqavimət səviyyəsini effektiv şəkildə qırmasını gözləmək.

Trend İnvestorları

• Əgər Sport.Fun qiyməti $0.004200-ü qırarsa, yeni yüksəliş trendlə formalaşa bilər.
• Növbəti mərhələ üçün hədəf qiymət $0.005500 ola bilər.

Uzunmüddətli İnvestorlar

• Bazar $0.002800-in üstündə qaldığı müddətdə, orta və uzun müddətli trendin yüksəliş strukturunu qoruması ehtimalı yüksəkdir.

Trend Xülasəsi

Bazar İcmalı

Qısa müddətli perspektivdən yanaşdıqda, Sport.Fun son 7 gündə diapazonda məhdud qiymət strukturu nümayiş etdirib və bazar əhval-ruhiyyəsi ümumən Ehtiyatlı Nikbindir. Orta müddətli struktur analizə görə isə Sport.Fun qiyməti hazırda $0.003150 ilə $0.004200 arasındakı diapazondadır.

Bazar Görünüşü

Əgər Sport.Fun qiyməti $0.004200-dən yuxarı qırılarsa, növbəti hədəf qiymət $0.005500 ola bilər.
Əgər Sport.Fun qiyməti $0.003150-dən aşağı düşərsə, növbəti hədəf qiymət $0.002800 ola bilər.

Bazar Konsensusu

Müxtəlif analitiklərin hərtərəfli analizlərinə əsasən, Sport.Fun qısa müddətdə volatillik və ya konsolidasiya yaşaya bilsə də, Sport.Fun qiyməti $0.003150 əsas dəstək səviyyəsinin üstündə qaldığı müddətdə orta müddətli trendin Alışa Tərəf-Neutral qalma ehtimalı yüksəkdir.

Artıq bazarı başa düşdüyünüzə görə, ticarətə başlamağın vaxtıdır. Sport.Fun (FUN) 120 milyondan çox qeydiyyatdan keçmiş istifadəçisi ilə dünyanın ən böyük kriptovalyuta platformalarından biri olan Bitget Birjasında aktiv şəkildə ticarət edilir. Bitget çox rəqabətli komissiyalarla FUN/USDT üçün spot ticarət təklif edir, bu komissiyalar meykerlər üçün 0%-ə, teykerlər üçün isə 0,03%-dək aşağıdır. Platforma Sport.Fun da daxil olmaqla 1300-dən çox kriptovalyutanı dəstəkləyir, $300 milyondan çox müdafiə fondu saxlayır və dərin likvidliklə 24/7 ticarət təmin edir. Bitget FUN ticarət həcminə görə davamlı olaraq top birjalar arasında yer alır.

Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!

Risk xəbərdarlığı

Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.

Daha çox göstər5 dəq. əvvəl
GetAgent

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz

Hazırda FUN qiymətinə hansı xəbərlər təsir edir?
FUN tokeninin gələcək qiymətinə nə təsir edə bilər?
Bu həftə FUN üçün nələri izləməliyəm?
Hazırda FUN üçün bazar sentimenti buğadır, yoxsa ayı?
Treyderlər FUN üçün hansı əsas səviyyələri izləyir?
Yaxınlaşan hansı tədbirlər FUN qiymətinə təsir edə bilər?
Hazırda FUN üzrə güclü alış təzyiqi var, yoxsa satış təzyiqi?
MetaDAO Upbit-də 65 milyon ABŞ dollarından çox ticarət həcmi ilə liderlik edir—indi daxil olmağa dəyərmi?
LAZIO 20%-dan çox düşüb və bir neçə valyuta da bu tendensiyanı izləyib. İndi baha başa gələn alış üçün giriş vaxtıdır?
Standard Chartered Bank XRP üçün hədəf qiymətini 28 ABŞ dolları səviyyəsində saxlayır. 1,08 yuan uzunmüddətli investisiya üçün yaxşı alış nöqtəsidir?
GetAgent-də istənilən sualı verin
İndi al/sat

Sport.Fun bazar məlumatı

Qiymət performansı (24h)
24h
24h aşağı $0.0224h yüksək $0.02
Bütün zamanların ən yüksək səviyyəsi (ATH):
$0.1231
Qiymət dəyişikliyi (24 saat):
+4.76%
Qiymət dəyişikliyi (7D):
-2.38%
Qiymət dəyişikliyi (1Y):
-76.99%
Bazar sıralaması:
#1243
Bazar dəyəri:
$3,853,003.92
Tamamilə seyreltilmiş bazar dəyəri:
$3,853,003.92
Həcmi (24 saat):
$620,406.94
Dövriyyə təchizatı:
178.00M FUN
Maksimum tədarük:
1.00B FUN
Ümumi tədarük:
1.00B FUN
Dövriyyə dərəcəsi:
17%
Müqavilələr:
0x16EE...8a7dd92(Base)
Daha çoxmore
Bağlantılar:
Al/sat Sport.Fun indi

Canlı Sport.Fun qiymət bu gün USD

Canlı Sport.Fun qiyməti bu gün $0.02165 USD, cari bazar dəyəri ilə $3.85M. The Sport.Fun qiymət qalxır 4.76% son 24 saat və 24 saatlıq ticarət həcmidir $620,406.94. The FUN/USD (Sport.Fun üçün USD) dönüşüm dərəcəsi real vaxtda yenilənir.
1 neçəyədir Sport.Fun dəyər United States Dollar?
İndiyə kimi, Sport.Fun (FUN) qiymət United States Dollar ilə qiymətləndirilir $0.02165 USD. 1 ədəd ala bilərsinizFUN üçün $0.02165 indi satın ala bilərsiniz 461.98 FUN üçün $indi 10. Son 24 saatda ən yüksək FUN üçün USD qiymətdir $0.02229 USD, və ən aşağı FUN üçün USD qiymətdir $0.02058 USD.

Sizcə qiyməti Sport.Fun bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?

Ümumi səslər:
Qalx
0
payız
0
Səsvermə məlumatları hər 24 saatdan bir yenilənir. Bu, cəmiyyətin proqnozlarını əks etdirir Sport.Fun's qiymət trendi və investisiya məsləhəti kimi qəbul edilməməlidir.
Aşağıdakı məlumatlar daxildir:Sport.Fun price prediction, Sport.Fun project introduction, development history, and more. Keep reading to gain a deeper understanding of Sport.Fun.

Sport.Fun qiymət proqnozu

Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır FUN? Almalıyam yoxsa satmalıyam FUN indi?

Almaq və ya satmaq qərarına gəldikdə FUN, əvvəlcə öz ticarət strategiyanızı nəzərdən keçirməlisiniz. Uzunmüddətli treyderlərin və qısamüddətli treyderlərin ticarət fəaliyyəti də fərqli olacaq. The Bitget FUN texniki analiz ticarət üçün arayış təqdim edə bilər.
görə FUN 4 saat texniki analiz, ticarət siqnalıdır al.
görə FUN 1d texniki analiz, ticarət siqnalıdır Neytral.
görə FUN 1w texniki analiz, ticarət siqnalıdır Sat.

Qiymeti nece olacaq FUN içində olmaq 2027?

In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Sport.Fun(FUN) çatması gözlənilir $0.02262; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Sport.Fun sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Sport.Fun üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.

Qiymeti nece olacaq FUN 2030-cu ildə olacaq?

2030-cu ildə +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Sport.Fun(FUN) çatması gözlənilir $0.02619; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Sport.Fun 2030-cu ilin sonuna qədər çatacaq 21.55%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Sport.Fun üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.

Ən son Sport.Fun xəbərləri

Daha çox baxın

Bitget-də FUN ticarəti edə bilərsiniz

  • #
  • Cütləşdirmək
  • Növ
  • Qiymət
  • 24 saat həcm
  • Fəaliyyət
  • 1
  • FUN/USDT
  • Spot
  • 0.02165
  • $53.45K
  • Ticarət
  • Baxın Sport.Fun fyuçers ticarət təlimatı haqqında daha çox məlumat üçün Sport.Fun fyuçers və əlaqəli məlumatlar.

    Sport.Fun (FUN) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?

    Ticarət statistikasıBitget
    Spot ticarət komissiyası (meyker)0%-dək aşağı
    Spot ticarət komissiyası (teyker)0,03%-dək aşağı (BGB ilə 0,024%)
    Fyuçers ticarət komissiyası (meyker)0%-dək aşağı
    Fyuçers ticarət komissiyası (teyker)0,02%-dək aşağı
    Maks. leverec (fyuçers)125x
    Fiat ticarət komissiyası0%
    Dəstəklənən kripto aktivlər1,300+
    Kopitreydinq aktivləri600+
    Müdafiə fondunun dəyəri$300M+
    Ehtiyatların 100% sübutuEhtiyat təminatı nisbəti > 100% (Merkle tree tərəfindən təsdiqlənib)
    Qlobal istifadəçilər120M+
    Gündəlik ticarət həcmi$20B+

    FUN/USD qiymət kalkulyatoru

    FUN
    USD
    1 FUN = 0.02165 USD. Konvertasiyanın cari qiyməti 1 Sport.Fun (FUN) üçün USD edir 0.02165. Bu dərəcə yalnız istinad üçündür.
    Bitget bütün əsas ticarət platformaları arasında ən aşağı əməliyyat haqqını təklif edir. VIP səviyyəniz nə qədər yüksək olsa, tariflər bir o qədər sərfəli olar.

    FUN resurslar

    Sport.Fun sıralaması
    4.6
    100 reytinqlər

    Teqlər

    Müqavilələr:
    0x16EE...8a7dd92(Base)
    Daha çoxmore
    Bağlantılar:

    kimi kriptolarla nə edə bilərsiniz Sport.Fun (FUN)?

    Asanlıqla depozit qoyun və tez çıxarınBöyümək üçün al, mənfəət üçün satArbitraj üçün ticarət yeriYüksək risk və yüksək gəlir üçün fyuçers ticarəti edinSabit faiz dərəcələri ilə passiv gəlir əldə edinWeb3 cüzdanınızla aktivləri köçürün

    Necə ala bilərəm Sport.Fun?

    İlkinizi necə əldə edəcəyinizi öyrənin Sport.Fun dəqiqələrdə.

    1. Pulsuz Bitget hesabı yaradın.

    2. Ödəniş üsulunu seçin.

    3. Hədəf kriptovalyutanızı alın.

    İndi alın!Təlimata baxın

    Necə satım Sport.Fun?

    Pulunuzu necə çıxarmağı öyrənin Sport.Fun dəqiqələrdə.

    1. Pulsuz Bitget hesabı yaradın.

    2. Bitget hesabınıza kriptovalyuta yatırın.

    3. Aktivlərinizi P2P bazarında fiata və ya spot bazarda USDT-yə çevirin.

    İndi satın!Təlimata baxın

    Nədir Sport.Fun və necə Sport.Fun iş?

    Sport.Fun məşhur kriptovalyutadır. Peer-to-peer qeyri-mərkəzləşdirilmiş valyuta kimi hər kəs saxlaya, göndərə və qəbul edə bilər Sport.Fun banklar, maliyyə institutları və ya digər vasitəçilər kimi mərkəzləşdirilmiş orqanlara ehtiyac olmadan.
    Daha çox baxın

    TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR

    İndiki qiyməti neçəyədir Sport.Fun?

    Canlı qiyməti Sport.Fun edir $0.02 başına (FUN/USD) cari bazar dəyəri ilə $3,853,003.92 USD. Sport.Fun's dəyəri kriptovalyuta bazarında 24/7 davamlı fəaliyyət səbəbindən tez-tez dalğalanmalara məruz qalır. Sport.Fun's real vaxtda cari qiyməti və onun tarixi məlumatları Bitget-də mövcuddur.

    24 saatlıq ticarət həcmi nədir Sport.Fun?

    Son 24 saat ərzində ticarət həcmi Sport.Fun edir $620,406.94.

    Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir Sport.Fun?

    Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi Sport.Fun edir $0.1231. Bu, bütün zamanların ən yüksək qiymətidir Sport.Fun istifadəyə verildiyi gündən.

    ala bilərəm Sport.Fun Bitget-də?

    Bəli, Sport.Fun hazırda Bitget-in mərkəzləşdirilmiş mübadiləsində mövcuddur. Daha ətraflı təlimatlar üçün faydalı məqaləmizə baxın Necə almaq olar sport-fun bələdçi.

    İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? Sport.Fun?

    Əlbəttə ki, Bitget təmin edir strateji ticarət platforması, ticarətinizi avtomatlaşdırmaq və qazanc əldə etmək üçün ağıllı ticarət botları ilə.

    Harada ala bilərəm Sport.Fun ən aşağı ödənişlə?

    Bitget, treyderlər üçün sərfəli investisiyaları təmin etmək üçün sənayedə aparıcı ticarət haqları və dərinlik təklif edir. Bitget birjasında ticarət edə bilərsiniz.

    Bitget-də yeni siyahıya alınmış sikkələrin qiymətləri

    Qaynar promosyonlar

    Hardan ala bilərəm Sport.Fun (FUN)?

    Bitget tətbiqində kriptovalyuta alın
    Kredit kartı və ya bank köçürməsi ilə kriptovalyuta almaq üçün bir neçə dəqiqə ərzində qeydiyyatdan keçin.
    Download Bitget APP on Google PlayDownload Bitget APP on AppStore
    Bitget-də ticarət
    Kriptovalyutalarınızı Bitget-ə əmanət edin və yüksək likvidlik və aşağı ticarət haqqlarından həzz alın.

    Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət

    play cover
    Bitget-də şəxsiyyət yoxlamasını necə tamamlamaq və özünüzü fırıldaqçılıqdan qorumaq
    1. Bitget hesabınıza daxil olun.
    2. Əgər siz Bitget-də yenisinizsə, hesab yaratmaq haqqında təlimatımıza baxın.
    3. Profil ikonanızın üzərinə sürüşdürün, "Doğrulanmamış" üzərinə klikləyin və "Doğrula" düyməsini basın.
    4. Verdiyiniz ölkə və ya bölgənizi və ID növünüzü seçin və təlimatlara əməl edin.
    5. Tercihinizə əsasən "Mobil Doğrulama" və ya "PC" seçin.
    6. Məlumatlarınızı daxil edin, şəxsiyyət vəsiqənizin surətini təqdim edin və selfi çəkin.
    7. Ərizənizi təqdim edin və voila, şəxsiyyətinizin təsdiqlənməsini tamamladınız!
    al Sport.Fun 1 üçün USD
    Yeni Bitget istifadəçiləri üçün 6200 USDT dəyərində xoş gəlmisiniz!
    al Sport.Fun indi
    Alış da daxil olmaqla kriptovalyuta investisiyaları Sport.Fun Bitget vasitəsilə onlayn, bazar riskinə məruz qalırlar. Bitget satın almağın asan və rahat yollarını təqdim edir Sport.Fun, və biz birjada təklif etdiyimiz hər bir kriptovalyuta haqqında istifadəçilərimizi tam məlumatlandırmaq üçün əlimizdən gələni edirik. Bununla belə, sizdən yarana biləcək nəticələrə görə məsuliyyət daşımırıq Sport.Fun alış. Bu səhifə və daxil edilən hər hansı məlumat hər hansı xüsusi kriptovalyutanın təsdiqi deyil. Bu səhifədəki hər hansı qiymət və digər məlumatlar ictimai internetdən toplanır və Bitget-dən təklif kimi qəbul edilə bilməz.
    share
    © 2026 Bitget